IV wyjazd kursu przewodnickiego 2025-2027 – Beskid Sądecki

 

Czwarty wyjazd kursu przewodnickiego już za nami – w słoneczny, marcowy weekend kursanci odwiedzili i przemierzyli prawie 50 km w Beskidzie Sądeckim. W sobotę grupa w Paśmie Radziejowej przemierzyła szlak z Rytra przez i Radziejową i Wielką Przehybę, kończąc w miejscu rozpoczęcia wędrówki. Drugiego dnia w Paśmie Jaworzyny Krynickiej przeszli szlak z Rytra, przez Pisaną Halę, Halę Łabowską do Łomnicy-Zdrój.

Fot. Ewa Bystrzyńska, Andrzej Cebula, Magda Lenart-Zalewska

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Za pomocą przeglądarki internetowej możesz określić konkretne warunki przechowywania plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close