IV wyjazd kursu przewodnickiego 2025-2027 – Beskid Sądecki
Czwarty wyjazd kursu przewodnickiego już za nami – w słoneczny, marcowy weekend kursanci odwiedzili i przemierzyli prawie 50 km w Beskidzie Sądeckim. W sobotę grupa w Paśmie Radziejowej przemierzyła szlak z Rytra przez i Radziejową i Wielką Przehybę, kończąc w miejscu rozpoczęcia wędrówki. Drugiego dnia w Paśmie Jaworzyny Krynickiej przeszli szlak z Rytra, przez Pisaną Halę, Halę Łabowską do Łomnicy-Zdrój.
Fot. Ewa Bystrzyńska, Andrzej Cebula, Magda Lenart-Zalewska






















