Roboty w Wisłoczku przed sezonem 2026
W miniony weekend na naszej bazie w Wisłoczku ekipa z naszego Koła w składzie: Przewodnicy, Kursanci oraz najlepsi na świecie Członkowie Wspierający przeprowadzili szereg prac mających na celu przygotowanie bazy do sezonu. W ostatnim czasie mostek na bazę zawalił się, więc było jeszcze więcej pracy niż na początku zakładaliśmy.
Wynik prac: mamy nowy mostek, drewutnia prawe gotowa, studnia czyściutka – woda kryształ, a to wszystko w rytmach starych piosenek turystcznych granych przez niezastąpionego Grzegorza i w towarzystwie najlepszej pizzy na świecie serwowanej przez Katarzynkę
Bardzo dziękujemy wszystkim za udział i widzimy się nibawem, już 27.06 na rozbijaniu naszej bazy! Do zobaczenia!!! 
Kinia, Staszek – ogromne dzięki za dokumentację reporterską 



















